Кошик
33 відгуків
+380661150923

Двопроменевий атомно-абсорбційний спектрометр АА-7000

Під замовлення

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн.

Двопроменевий атомно-абсорбційний спектрометр АА-7000
Двопроменевий атомно-абсорбційний спектрометр АА-7000 Під замовлення
 • +380 показати номер +380661150923
 • +380 показати номер +380661150923
 • +380661150923
  відділ продажу
  УкраїнаКиїввул. Бориспільська,7
 • Умови повернення та обміну

  Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

  Терміни повернення

  Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

  Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

  Згідно з чинним законодавством ви можете повернути товар належної якості або обміняти його, у разі:

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т.п.;
  • товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування;
  • товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.

АА-7000 – двопроменевий атомно-абсорбційний спектрометр нового покоління для полум'кам'яного і електротермічного атомно-абсорбційного аналізу (ААС), що дозволяє проводити високочутливі аналізи і відрізняється компактністю, гнучкою конфігурацією, повною безпекою в роботі і зручним управлінням.

Висока чутливість у своєму класі приладів

Максимальна ефективність

Нова тривимірна, двопроменева оптична схема АА-спектрометра з використанням цифрових оптичних елементів, скорочують втрати випромінювання, дозволяє досягти максимальної ефективності визначення елементів, як у полум'ї, так і в печі. Прилад має автоматичну турель на 6 ламп з порожнистим катодом, юстирування ламп не потрібно.Функція автоматичної оптимізації умов визначення будь-якого елемента в специфічних матрицях для полум'я печі і забезпечує чудову чутливість та надійність результатів в області наднизьких концентрацій.

Атомізатори

Електротермічний атомізатор GFA-7000 є одним з найбільш чутливих у світі. Конструкція печі, а також цифровий контроль температури і газової середовища гарантують довготривалу стабільність графітових кювет. Графітові кювети Шимадзу виготовляються із спеціального сорту графіту і відрізняються рекордним часом життя: витримують більше 2000 циклів атомізації при визначенні такого високо-температурного елемента, як хром, тобто при 2700°Пн. Межі виявлення при визначеннях Pb і Mn становлять величини менше 0,05 мкг/л і 0,01 мкг/л, відповідно. Полум'яний атомізатор Шимадзу складається з титанової пальника, розпилювальної камери з термостійкого і ударостійкого пластику, платино-іридієвого розпилювача і керамічного імпактора. Завдяки унікальній конструкції і матеріалам він практично не схильний до корозії. Оптимальна висота пальника може автоматично встановлюватися з кроком 0,5 мм.

Можливості автодозатора

Автодозатор ASC-7000 забезпечує можливість роботи як з полум'яним, так і з електротермічною атомизаторами, а також можливість автоматичного дозування проби при роботі з ртутно-гідридною приставкою. Він дозволяє виконувати всю послідовність вимірювань без участі оператора, включаючи автоматичне побудова градуювального графіка і його рекалибровку при виконанні вимірювань в полум'я, в графітової печі і при використанні генератора гідридів. Додаткова функція автоматичного мікродозування в полум'я дозволяє аналізувати зразки об'єднання малого об'єму (від 50 мкл) і розбавляти проби для полум'трав'яного аналізу в автоматичному режимі. При вимірах в графітової печі або при микродозировании в полум'я автодозатор готує набір градуювальних розчінів з вихідного і проводити автоматичне розведення проб при виході сигналів за межі лінійності калібрувальних графіків. Автодозатор забезпечує можливість повністю автоматизованого аналізу до 60 проб.

Подвійна корекція фону

Модель має потужну подвійну систему корекції фону: дейтерієвий коректор і коректор за самооберненою спектральною лінією, що дозволяє з легкістю компенсувати будь-які перешкоди і спектральні впливу.

Конфігурація приладу, яка максимально відповідає вашим завданням

При оснащенні системи з полум'яною атомізацією AA-7000F додатковим пристроєм автоматичної зміни атомизаторов ААС-7000* отримуємо систему з подвійною атомізацією: полум'яної і електротермічної.

* Додатковий пристрій автоматичної зміни атомизаторов ААС-7000 можна встановити на систему з електротермічної атомізацією AA-7000G. System Configuration can Evolve with Your Needs

 • Ціна: Ціну уточнюйте